Načítanie...

Najlepšia zoznamka určená nezadaným ľuďom, ktorým je 30 rokov a viac. Zoznamka plná žien a mužov v tom najlepšom veku. :-)

Moderná zoznamka pre nezadaných ľudí vo veku nad 30

Na našich stránkach Vám ponúkame možnosť nájsť si životného partnera alebo partnerku. Nesľubujeme Vám zázraky, iba sa Vám týmto webom snažíme pomôcť. Ak by sa teda stalo, že v daný moment na zoznamke medzi registrovanými užívateľmi nenájdete žiadneho zaujímavého človeka - áno, to sa môže stať! - nevzdávajte to. Práve ponúkame platené plány na dlhšiu dobu. V priebehu Vášho členstva Vás navyše budeme informovať zakaždým, keď sa zaregistruje niekto z Vašej vekovej skupiny, alebo keď o Vás niekto prejaví záujem. Rýchly začiatok často znamená rovnako rýchly koniec, a budovanie vzťahov nejakú dobu trvá. To je naša hlavná filozofia.

Za členov navyše považujeme iba tých užívateľov, ktorí zoznamovanie berú vážne, a filtrujeme všetkých ostatných. Registráciu ponúkame zdarma, aby si každý mohol vyskúšať funkcie zoznamky, a rozhodnúť sa, či stojí za to. Po vypršaní Základného členstva je potrebné zaplatiť poplatok za aktiváciu ďalších služieb zoznamky. Tento poplatok funguje práve ako spoľahlivý filter. Vďaka tomu si Váš profil na našej zoznamke neprehliadne kadejaký voyeur, ale predovšetkým skutoční užívatelia so záujmom nadviazať dlhodobý vzťah.

V oblasti zoznamovania by podľa nás mal byť človek otvorený a úprimný, a tak sme sa rozhodli to isté aplikovať na našu spoločnú zoznamku.

Dali sme dohromady stručný a jasný prehľad toho, čo od tejto zoznamky môžete a nemôžete očakávať.

Naša zoznamka je:

  • bezpečná webová komunita ľudí so spoločným cieľom – zoznámiť sa;
  • poctivá lokálna zoznamka, kde máte veľkú šancu vybudovať si dlhodobý vzťah;
  • rýchlo rastúca služba, kde neustále pribúdajú noví členovia;
  • zdarma v skúšobnom členstve, aby mal každý člen šancu vyskúšať si funkcie zoznamky a rozhodnúť sa či naozaj stojí o zoznámenie;
  • platená po vypršaní skúšobného členstva; nízky poplatok za dlhodobé členstvo zabezpečuje, že na zoznamke zostanú iba členovia, ktorí to so zoznamovaním myslia vážne;
  • otvorená služba, ktorá reflektuje priania a spätnú väzbu svojich členov; ak máte akýkoľvek nápad alebo pripomienku, veľmi radi sa o tom dozvieme.

Naša zoznamka nie je:

  • instantná chatovacia služba; samozrejme u nás posielate správy, smajlíky a udržujete kontakt, ale predovšetkým budujete vzťahy; navyše máte dopredu možnosť ľudí spoznať z informácií v ich profiloch;
  • služba pre okamžité zoznamovanie typu Tinder; ak radi hrajete hru na zoznamovanie, prihláste sa na Tinder; ak sa chcete naozaj zoznámiť, radi vás privítame v našej komunite; veríme, že partnera na celý život nenájdete jedným kliknutím;
  • stránka zamorená burinou voyeurov, prechádzajúcich tisíc profilov a baviacich sa nad ich fotkami – tých sa rýchlo zbavujeme;
  • riadená skupinou vševedov; nenútime Vám svoje predstavy o Vašej vysnenej druhej polovičke – sami si ich aktívne vyberáte.

Pretože už mnohí naši užívatelia vyskúšali iné online zoznamky, preskúmali sme ich funkcionalitu a porovnali sme ju s našou zoznamkou

Ak Vás zaujalo, čo ste si prečítali, ráčte vstúpiť dovnútra z našej domovskej stránky

Prajeme veľa šťastia pri zoznamovaní

admini

 Marcela             &                Jakub


Kontakt: marcela@30plus.sk

Ceny: Základné služby sú na skúšku zdarma. Pokračovanie po základných službách zoznamky je spoplatnené. Aktuálne ceny jednotlivých dlžiek služieb a možnosti platby sa zobrazí na stránke Aktivovať vo Vašom účte na zoznamke. 

Právne ujednanie: Podmienky používania služby a Zásady nakladania s osobnými údajmi nájdete v sekcii "Zmluvné ujednanie" a "Zásady ochrany súkromia". Ujednanie upravujúce právo na vrátenie zaplateného poplatku je obsiahnuté v článku 8 Podmienok používania služby. Prevádzkovateľ vracia poplatky späť v prípade, ak sa preukáže, že poplatok bol uhradený treťou osobou páchajúcou svojim jednaním tretstný čin. Zmena názoru užívateľa nie je dôvodom k vráteniu už poskytnutých platieb. Zásady nakládania s osobnými údajmi obsahujú i ujednanie týkajúce sa ochrany osobných údajov, cookies a zasielania obchodných oznámení. 

Kontakt: Správu tohto portálu vykonáva spoločnosť BeneVito s.r.o., so sídlom Kaprova 41/14, Praha 1, 110 00, Česká republika, IČO 17301904, spoločnosť zapísaná na mestskom súde v Prahe pod sp.zn C 369659, a to prostredníctvom svojich zamestnancov a partnerov.

Email: info@happysupport.net