Niekoľko základných čísel

Zoznamka 30plus.sk

257 +
Žien
293 +
Mužov
8 rokov +
Tak dlho už zoznamujeme ľudí.
Naša vízia

Zoznamka len na vážne vzťahy pre ľudí nad 30

Zoznamovaniu ľudí sa venujeme už od roku 2014. To sa zišiel Libor s Filipom a začali dávať dohromady prvú verziu webu. Keď ich omrzelo piť kávu len vo dvojici, pridali sa Marcela a Jakub. Jakub síce kávu nepije, ale ostatní ho k stolu pustia aj s hrnčekom čaju.

Čo kto robí?
Filip programuje, Jakub sa stará o odstraňovanie operačných problémov, Marcela sa osobne venuje používateľom a Libor ich všetky drží na správnej ceste.

Kontakt: Marcela@30plus.sk

Ceny: Základné služby/funkcie sú zadarmo. Aktivácia platených služieb/funkcií je spoplatnená. Cena za danú dobu služieb a možnosti platby sa zobrazí vo vnútri vo Vašom účte na zoznamke.


Právne dojednanie: Podmienky používania služby a Zásady nakladania s osobnými údajmi sú k nájdeniu v sekcii "Zmluvné podmienky", resp. "Zásady spracovania osobných údajov". Zásady spracovania osobných údajov obsahujú aj dojednania týkajúce sa ochrany osobných údajov, cookies a zasielania obchodných oznámení.

Správu tohto portálu vykonáva spoločnosť BeneVito s.r.o., so sídlom Kaprova 42/14, Praha 1, 110 00, Česká republika, spoločnosť zapísaná na Mestskom súde v Prahe pod sp.zn C 369659, IČO 17301904, a to prostredníctvom svojich zamestnancov a partnerov. Email: info@happysupport.net; Tel.: +420 732 985 992